Błękitny Baranek to charakterystyczny i bardzo ważny budynek na mapie Gdańska. Jest to XVI-wieczny spichlerz, który obecnie pełni rolę muzeum. W zabytkowych pomieszczeniach mieści się nie tylko wystawa, pełna archeologicznych eksponatów. Znajduje się tutaj również restauracja, w której mieliśmy przyjemność organizować bankiety. Tradycyjnie zadbaliśmy nie tylko o pyszne i wykwintne jedzenie, ale również odpowiednią oprawę wydarzenia. Błękitny baranek restauracja Gdańsk stał się miejscem magicznym, w którym nie zabrakło nastrojowych dekoracji jak świece i kwiaty. Nienaganna biel serwet oraz obrusów sprawiła, że wydarzenie nabrało elegancji. Całości dopełniło klimatyczne oświetlenie sal.

Błękitny baranek Gdańsk

Błękitny Baranek Gdańsk to zabytkowe pomieszczenia, w których wspaniale jest urządzać różnego rodzaju imprezy oraz uroczystości. Aby wszystko prezentowało się nienagannie, najlepiej jest przekazać nam organizację wydarzenia oraz catering. O tym, jak pięknie może wyglądać Błękitny baranek restauracja Gdańsk, świadczą zdjęcia dostępne w naszej galerii. Niestety, na fotografii nie widać pysznych dań, które przygotowaliśmy, nie czuć również ich aromatu. Jedzenie było jednak bardzo zachwalane przez naszych gości.

Błękitny Baranek Gdańsk to miejsce, w którym nie tylko można zwiedzać wystawy, ale również świętować. Zabytkowe wnętrza tworzą niesamowity klimat i sprawiają, że wydarzenie nabiera charakteru. Dopełnić go może nasza niezwykła aranżacja oraz smaczne potrawy. Warto powierzyć nam organizację imprezy w tym miejscu.