Imprezy rodzinne

Zobacz galerię

Spotkania w rodzinnym gronie to okazja, aby spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Niecodziennego uroku takim chwilom doda kolacja czy obiad w naszej Restauracji. Wyjątkowe uroczystości jak Komunia czy Chrzest Święty wymagają bardzo szczególnej oprawy. Dlatego starannie przygotowujemy się do ich organizacji.

Smakowanie chwil w gronie najbliższych, zarówno podczas ważnych świąt, jak i tych mniej uroczystych okazji, podczas szukania magii w codzienności, powinno odbywać się w miłej oraz przyjaznej atmosferze. Kolacja bądź obiad w naszej restauracji bez wątpienia dodadzą takim chwilom niecodziennego uroku. Takie uroczystości, jak Komunia czy Chrzest Święty, wymagają niezwykle szczególnej oprawy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób indywidualny, starannie przygotowując się do organizacji każdego przyjęcia.

Niezapomniane imprezy okolicznościowe

Co wyróżnia nasz catering okolicznościowy w Gdańsku? Przede wszystkim autorskie menu obfitujące w wyborne dania, których charakter jesteśmy w stanie dopasować do konkretnych potrzeb oraz charakteru uroczystości. Jesteśmy w stanie zadbać o odpowiedni wystrój miejsca, zapewniając gustownie zaaranżowane wnętrza, a także w pełni profesjonalną i pomocną obsługę kelnerską. W zależności od indywidualnych oczekiwań możemy zarezerwować wyłącznie pojedyncze stoliki, jak i całą salę. Rozwiązaniem, z którego również korzysta wielu naszych klientów, jest catering okolicznościowy. Gdańsk oraz okolice to miejsca, w których jesteśmy znani z proponowania zawsze świeżych, starannie skomponowanych posiłków

Catering okolicznościowy – Gdańsk i okolice

Możemy zorganizować wymarzone przyjęcie w Państwa domu, oferując profesjonalny catering okolicznościowy stworzony w oparciu o indywidualne oczekiwania oraz konkretne potrzeby naszych gości. Zapewniamy atrakcyjne pakiety cenowe, jak również specjalne menu stworzone z myślą o najmłodszych. Specjalizujemy się w organizacji Komunii, Chrzcin, ale organizujemy również inne imprezy okolicznościowe. Gdańsk to miasto wielkich możliwości, jednak nasza oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, dlatego zachęcamy do poznania jej bliżej.

Organizacja Pierwszej Komunii Świętej

Przyjęcie komunijne jest wyjątkową okazją w życiu każdego młodego człowieka oraz jego rodziny. Organizacja Pierwszej Komunii Świętej wymaga oczywiście stosownej oprawy, gdzie liczy się każdy szczegół. Zapewniamy pięknie nakryte stoły, świeże kwiaty, nastrojową muzykę, pasujące do charakteru spotkania dekoracje, a także menu dostosowane do gustu zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Catering świąteczny Gdańsk

Gdańsk to miasto wielkich możliwości, w którym ludzie są często na tyle zabiegani, że nie mają czasu, siły ani chęci na przygotowywanie świątecznych potraw. W takich sytuacjach oferujemy smaczny i zdrowy catering świąteczny. Gdańsk oraz okolice – to właśnie tam jesteśmy w stanie dowieźć przygotowane przez nas dania zgodne z oczekiwaniami zamawiających oraz ich gości.

Dania na grilla? Przygotujemy je za Ciebie!

Nadejście wiosny zwiastuje rozpoczęcie sezonu grillowego. Warto połączyć przyjemność jedzenia z relaksem na świeżym powietrzu – zarówno w gronie rodziny czy przyjaciół, jak i współpracowników na wyjazdach integracyjnych. Z wielką przyjemnością możemy przedstawić nasze dania grillowe.
Dzięki czemu skupisz się na świetnej plenerowej zabawie, a nie na wielu godzinach spędzonych w kuchni.

Polecamy wyborne autorskie menu, które dopasujemy do charakteru uroczystości i Państwa indywidualnych potrzeb. Zadbamy o odpowiedni wystrój sali i gustowne urządzenie wnętrza oraz profesjonalną obsługę kelnerską. W zależności od Państwa oczekiwań możemy zarezerwować całą salę jak i pojedyncze stoliki. Przyjęcie możemy zorganizować również u Państwa w domu.

Oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe oraz specjalne menu dla najmłodszych.

Komunia

Przyjęcie komunijne to wyjątkowa okazja w życiu dziecka i całej rodziny. Podniosła uroczystość, jaką jest Komunia Św., wymaga stosownej oprawy. Liczy się każdy szczegół; pięknie nakryte stoły, świeże kwiaty, muzyka, odświętne dekoracje oraz menu, dopasowane do gustu dorosłych i najmłodszych

Zobacz ofertę

Grill

Wraz z wiosną rozpoczyna się u nas sezon grillowy. To najlepszy czas na połączenie przyjemności smaku i doskonałego relaksu na świeżym powietrzu. Z wielką radością przedstawiamy nasze grillowe menu, w którym znajdą Państwo idealne na grilla mięsa, warzywa i dodatki oraz specjalnie skomponowane menu dla dzieci.

Zobacz ofertę

Imprezy okolicznościowe

Spotkania w rodzinnym gronie to okazja, aby spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Niecodziennego uroku takim chwilom doda kolacja czy obiad w naszej Restauracji. Wyjątkowe uroczystości jak Komunia czy Chrzest Święty wymagają bardzo szczególnej oprawy. Dlatego starannie przygotowujemy się do ich organizacji.

Zobacz ofertę

W celu omówienia szczegółów
zapraszamy na spotkanie z Menadżerem Restauracji.
Ikona flagi Polski Ikona flagi Anglii
marketing@restauracjafilharmonia.pl
tel. +48 58 323 83 58

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.