Miejsce, w którym odbywa się konferencja, jest bardzo ważne. Można powiedzieć, że im większe miasto, tym lepiej. Wynika to z tego, że łatwiej dotrzeć uczestnikom na miejsce, dzięki czemu nie ma problemu z obecnością i liczebnością gości. Z kolei Gdańsk to piękne miasto nadmorskie, pełne zabytków i atrakcji turystycznych, dlatego warto zdecydować się na organizację konferencji w miejscu, w którym pracują osoby doświadczone i obyte z tak dużymi wydarzeniami. Chcesz wiedzieć, jak organizujemy konferencje w Filharmonii? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Organizacja wydarzenia w Filharmonii – konferencja Gdańsk

Konferencja Gdańsk to idealny wybór pod różne eventy takie jak szkolenia, spotkania biznesowe, targi i jubileusze. W murach naszej restauracji znajdują się sale konferencyjne o różnej wielkości z ogromnymi możliwościami. Posiadamy, aż osiem sal konferencyjnych, których wnętrza ujmą dosłownie każdego gościa. Podchodzimy do organizacji wydarzenia indywidualnie. Staramy się, by nasi klienci byli zadowoleni. Do dyspozycji mamy różne możliwości – to Ty wybierasz, jak ma wyglądać Twoja przyszła konferencja!

Dodatkowo po indywidualnym ustaleniu z klientem, mamy możliwość podania gościom konferencji poczęstunku, lunchu lub kolacji. W tym aspekcie wyróżnia nas to, że nie mamy konkretnego menu – Ty wybierasz jakiego rodzaju posiłek podamy w przerwach konferencji. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki – może to być forma bufetu, przyjęcia koktajlowego lub bankietu. W pełni dostosujemy się do wszystkich zaleceń i próśb.

Wybierz metraż i ustawienie sali – konferencja Gdańsk

Nasi goście, którzy chcą zorganizować konferencję, mają do wyboru niżej wymienione sale:

Sala biała – 150 m2

Zielona – 190 m2

Dębowa – 108 m2

Prasowa – 35 m2

VIP Room – 30 m2

Nad Motławą – 75 m2

Konferencja Gdańsk w restauracji Filharmonia to równocześnie brak jakichkolwiek ograniczeń. W naszym asortymencie mamy pełen zestaw mikrofonów, głośników, projektorów, ekranów i wielu innych sprzętów potrzebnych do przeprowadzenia wydarzenia na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo nasi klienci mają do wyboru to, jedno z ustawień sali – teatralne, szkolne lub w podkowę.

Jak zorganizować konferencję w naszej restauracji?

Kontaktując się z nami, w pierwszej kolejności należy umówić termin i ustalić, w jakiej sali ma odbyć się konferencja i na ile osób. Następnie poprosimy Cię o ustalenie wstępnych wymagań audiowizualnych i nagłośnieniowych. Kolejnymi aspektem są poczęstunki – musimy wiedzieć, jakie menu preferujesz i w jakiej formie ma być podany posiłek. Wszelkie inne informacje poznasz, kontaktując się z osobami, zajmującymi się w pełni organizacją konferencji i innych wydarzeń w naszej restauracji. Możesz to zrobić telefonicznie:

Anna Laskowska; tel. + 48 502 900 338

Karolina Rowińska; tel. +48 510 062 900

Organizacja konferencji w naszej restauracji Filharmonia w Gdańsku wymaga zrealizowania jedynie kilku kroków. Jednakże to my zajmujemy się za Ciebie wszystkimi najważniejszym aspektami technicznymi. Zapraszamy do kontaktu!