Ratusz staromiejski gdańsk to miejsce, które kryje w sobie nie tylko wspaniałą historię, ale również Restaurację Filharmonię. Autorskie menu, które jest tam oferowane, opiera się tylko na sezonowych, świeżych produktach.

Ratusz staromiejski Gdańsk

Restauracja Filharmonia oferuje wykwintne smaki kuchni międzynarodowej będące harmonijnym zestawieniem zapachów, tekstur oraz smaków wszystkich składowych potraw. Dlatego właśnie restauracja ta otrzymała w 2016 roku wyróżnienie od francuskiego przewodnika Gault Millau, założonego w 1965 roku we Francji przez kulinarnych krytyków.

Event w ratuszu gdańskim – dlaczego warto?

Zorganizowany event w ratuszu gdańskim, na pewno będzie niezapomnianym wydarzeniem. Restauracja Filharmonia zlokalizowana jest na dwóch poziomach liczących 100 metrów kwadratowych każdy. Można zatem przyjąć tam nawet sporą ilość gości. Na specjalne okazje dostępna jest także sala VIP z urokliwą , kameralną atmosferą, gdzie zmieści się 20 osób. W sezonie letnim istnieje też możliwość skorzystania z urokliwego ogródka przed restauracją nad brzegiem rzeki. Zorganizuj z nami swoją imprezę w Filharmonii Gdańskiej!