Gdzie zorganizować bankiet w Gdańsku, którego Twoi goście bardzo długo nie zapomną? Oczywiście w Restauracji Filharmonia! Lokal znajduje się w ścisłym centrum miasta w klimatycznym budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Do dyspozycji Gości oddajemy kilka urządzonych ze smakiem sal z widokiem na Motławę lub starówkę. U nas urządzisz zarówno kameralne imprezy rodzinne, jak i duże przyjęcie o charakterze biznesowym.

Sale bankietowe Gdańsk

Niezapomniany bankiet w Filharmonii możemy zorganizować dla Ciebie i Twoich gości w jednej z sal mieszczących pięćdziesiąt, sześćdziesiąt, a nawet sto dwadzieścia sześć osób. Na szczególną uwagę zasługuje nastrojowa przestrzeń VIP. Ma ona wyjście na taras mieszczący się na dachu budynku. Urządzenie bankietu w tej sali dla partnerów biznesowych czy klientów Twojej firmy podniesie prestiż wydarzenia i podkreśli jego wysoką rangę.

Bankiet w Gdańsku organizacja

Każdy bankiet w Filharmonii organizujemy w ścisłym porozumieniu z naszymi Gośćmi. Wspólnie ustalamy sposób ustawienia stołów oraz ich aranżację. Na życzenie Klienta przygotowujemy dekoracje adekwatne do charakteru danej uroczystości, stawiamy na stołach kompozycje wyłącznie ze świeżych kwiatów. Dbamy o najmniejsze szczegóły, by wprawić w zachwyt nawet najbardziej wymagających uczestników przyjęcia.

Profesjonalna organizacja bankietów – Restauracja Filharmonia

Cechuje nas profesjonalizm, który widać na każdym etapie organizowania przyjęcia. Od samego początku uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, doradzamy wybór odpowiedniej sali, jej wystrój oraz menu. Zależy nam na tym, by nie tylko oprawa, ale także serwowane dania trafiały w gust uczestników spotkania. Wiemy, że Klienci obdarzają nas wyjątkowym zaufaniem, którego nie chcemy zawieść. Szczycimy się bogatym doświadczeniem w organizowaniu różnorodnych uroczystości. Możemy pochwalić się mnóstwem pozytywnych opinii otrzymanych od naszych Gości. Wszystko to sprawia, że Restauracja Filharmonia jest idealnym miejscem na bankiet w Gdańsku.