Ślub w Gdańsku w wyjątkowym miejscu, atrakcyjna cena i wyjątkowa zabawa. To wszystko znajdziecie tylko w województwie pomorskim. Niech ten wyjątkowy dzień odbędzie się w miejscu, które jest tego godne.

Urok w województwie pomorskim. Ślub w Gdańsku

Uroczystość ślubna to jedna z ważniejszych i piękniejszych chwili w życiu człowieka. Dlatego powinna się ona odbyć w wyjątkowym miejscu. Mamy coś dla tych, którzy od zawsze marzyli o ślubie w urokliwym miejscu połączonym z naturą. Ślub w plenerze nad Motławą na pewno zapadnie w pamięci do końca życia. To urokliwe miejsce nad rzeką pozwoli na wprowadzenie do swojej uroczystości wyjątkowej atmosfery. Województwo pomorskie obdaruje parę młodą wyjątkowym klimatem.

Ślub w plenerze, oferta

Przepiękny wystrój i catering na najwyższym poziomie doda temu wyjątkowemu miejscu jeszcze więcej atrakcyjności. Najpiękniejsza sala i wyjątkowy taras z widokiem na rzekę sprawi, że Wasi goście będą się wyjątkowo bawić. Udekorujemy to miejsce według Waszej koncepcji.

Już teraz zarezerwujcie salę weselną nad Motławą i bawcie się jak nigdy dotąd na waszym weselu. Niech Wasza nowa droga życia ma swój początek w miejscu, które płynie szczęściem i dostatkiem. Życzymy udanej zabawy.